היי, אנחנו דלישס
משרד פרסום ושיווק דיגיטלי לתחום הקולינריה והאירוח

לקביעת פגישה ללא התחייבות

נעים להכיר !

דלישס – היא סוכנות פרסום דיגיטלי שמטרתה לתת מענה לעסקים בתחומי האירוח והקולינריה, הסוכנות מתמחה בבניית מותג, הקמת קמפיינים, יצירת תוכן וניהול שוטף של עמודים ברשתות החברתיות השונות.  אנו מלווים עסקים החל משלב המחקר דרך בניית האסטרטגיה ועד התוצר המוגמר – מותג חזק שאנשים פשוט אוהבים!

מה בתפריט ?

מיתוג עסקי

אין כמו תפריט יפה וקל לקריאה והבנה, ומפיות יפות וגם איזה אתר ואולי עוד כמה דברים עם הלוגו… אבל שניה, מי מכין, מעצב, בודק ויוצר את כל זה?
יש לנו תשובה ! אנחנו! גרפיקאיות, קופירייטרים, מתכנתים וארט דירקטורים.
ומה נשאר לכם? רק לבשל

יחסי ציבור

העיתונאות הוא אמצעי הפרסום וההפצה הגדול והותיק ביותר .
אבל רגע, ניתן להצליח בעזרתו? בזכות יחסי הציבור והעיתונאות ניתן לתרגם חשיפה להצלחה וקריאה לסעודה. בזכות עיתונים נפוצים כמו Ynet TimeOut ועוד ניתן להגדיל את מגוון הלקוחות וליצור קהל סועדים חדש עשיר ומגוון.

עיצוב ובניית אתרים

מנה היא כמו אתר, מורכבת, מסקרנת, מרגשת וכמובן שעוברת שלל תיקונים ושיפורים עד ההופעה בתפריט. כדאי ליצור את האתר המושלם עבוריכם אנו דואגים ליצור את הטעם הטוב ביותר. עושים כמה שילובים כמה ניסיונות ולבסוף מגיעים אל האתר המושלם.

קידום אתרים

היום בלי המדריך של טיים אאוט ותפריט באייפון תוך שניה אתה לא קיים!
היום כל מי שרוצה את איטליה בצלחת רושם בגוגל פסטה.
אז איך נאכל את הפסטה שלך? איך נגרום להם להגיע רק אליך?
זה סוד כמוס שרק אנחנו והאיטלקים נגלה לך.

רשתות חברתיות

אין כמו הסיפוק בצפייה בסועד משתף את המנה בסטורי עם תיוג והאשטאג #your_restaurant נכון? אנחנו פה לגרום לזה לקרות !
החל מייעוץ מראה המנה וטעימות ועד לשיווק המסעדה או אולם האירועים שלך ברשתות השונות. כך או כך איתנו המקום שלך לא יהיה ריק לרגע.

אסטרטגיה ומחקר

פרסום נכון מתחיל מאסטרטגיה נכונה שבא אנחנו מגדירים את קהל היעד, לומדים את הסביבה התחרותית ומאפיינים את המותג, את כל אלה ועוד אנחנו קוצצים דק דק וזורקים לסיר להתבשל כל הלילה, בבוקר, בוחנים טוב טוב את התוצר ובעזרתו יוצאים לפריצת דרך.

לקביעת פגישה ללא התחייבות

מוכנים להתחיל?

כל הזכויות שמורות לדלישס